17. Podzim Vráž u Písku
Autor: Vratislav Mareš
(1905 Klášter Plzeň jih - ?)
Technika: akvarel, datace: 1964
Šířka: 40 cm, výška: 28 cm, rámování: 48 x 58,5 cm
Konec dražby: 17.12.2019 19:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč