Podzim u Vráže u Písku
Autor: Vratislav Mareš
(1905 Klášter Plzeň jih - ?)
Technika: akvarel, datace: 1964
Šířka: 40 cm, výška: 28 cm, rámování: 48 x 58,5
Konec dražby: 14.04.2024 18:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč