Vráž u Písku
Autor: Vratislav Mareš
(1905 Klášter Plzeň jih - ?)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1964
Šířka: 45 cm, výška: 58 cm, rámování: 66,5 x 53 cm
Konec dražby: 14.04.2024 18:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč