Selka

Autor: Olga Sitteová
(1927 Suchý Důl - ?)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno fixováno na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 45,5 cm, rámování: 48,5 x 34,5 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:20 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč