26. Selka
Autor: Olga Sitteová
(1927 Suchý Důl - ?)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno fixováno na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 45,5 cm, rámování: 48,5 x 34,5 cm
Konec dražby: 17.12.2019 19:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč