114. Akt dvou žen
Autor: Petr Zlámal
(1949 Olomouc)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kvaš
Šířka: 26 cm, výška: 19 cm, rámování: 33,5 x 38,5 cm
Konec dražby: 14.05.2024 20:37 SELČ
Zbývá: 9d 0h 28m 10s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč