104. Zátiší s bažantem
Autor: Alois Ladislav Vraný
(1851 Čáslav - 1907 Čáslav)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 64,5 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 60 x 76
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 20:34 SELČ
Zbývá: 10d 13h 27m 29s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč