Podél pole
Autor: Alois Ladislav Vraný
(1851 Čáslav - 1907 Čáslav)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 47 cm, výška: 33 cm, rámování: 42,5 x 57 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 14.06.2023 20:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč