Zimní řeka

Autor: Oldřich Rosůlek
(1905 Plzeň - ?)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 39 x 47 cm

Konec dražby: 10.02.2020 22:39 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč