38. Zimní řeka
Autor: Oldřich Rosůlek
(1905 Plzeň - ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 39 x 47 cm
Konec dražby: 17.12.2019 19:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč