Procházka lesem
Autor: Oldřich Rosůlek
(1905 Plzeň - ?)
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 16 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 31 x 22,5 cm
Konec dražby: 14.06.2023 20:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč