166. Drtikol František 1883-1961
fotografie Dítě, sign. PD, datováno 1920, slepotiskové razítko PD, rozměr fotografie 21x26 cm, rámováno 41x51cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč