166. Klášter
Signováno a datováno vpravo dole
Technika: litografie
Šířka: 45 cm, výška: 29 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.11.2022 21:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 150 Kč