166. Kratochvíl Karel (1912-1998)
Expresivní vesnice - olej na dřevně desce, signováno PD K. Kratochvíl, zaskleno, rozměr malby 28,5 x 40 cm, rámováno
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč