Zasněžená krajina

signováno tužkou vpravo dole, paspartováno
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 17 cm, výška: 13 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 11.05.2020 20:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč