48. Odpočívající baletky
Autor: František Slíž
(1899 Hranice na Moravě - 1979 Beroun)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno v blondel rámu
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 67 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 82 cm
Konec dražby: 17.12.2019 19:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč