Motocyklista - Sluneční paprsek

Autor: Otakar Švec
(1882 Praha - 1955 Praha)

bronzová plastika cca o výšce 26 a délce 52 cm na žulovém podstavci, signováno na plintě vlevo, získáno majitelem na přelomu sedmdesátých a osmdesátých let dvacátého století
Materiál: bronz
Výška: 28 cm, délka: 52 cm

Konec dražby: 28.01.2020 20:21 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 27 000 Kč