Stromy na podzim
Autor: František Hála
(1898 Blatná)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 20 cm, rámování: 37 x 42 cm
Konec dražby: 10.07.2023 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč