Z Orientu
Autor: František Hála
(1898 Blatná)
pochází ze souboru děl autora, přisouzeno autorovi, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 49 cm, výška: 58 cm, rámování: 66,5 x 57,5 cm
Konec dražby: 13.07.2023 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč