Zimní procházka
Autor: Hans Clar
(1893 Německo - 1944 Drážďany, Německo)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 41 cm, rámování: 49 x 57 cm
Konec dražby: 14.04.2024 18:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč