167. Arsen Ilčo *1958
akryl na plátně, Mužské postavy, sign. PD, malba mírně poškozena, 105x110cm, nerámováno
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč