167. Camillo Oskar Hampel 1888-1960
"Lázně ""Rudka"" u Letovic, olej na kartonu, signováno PD, rozměr 32, 5 x 41 cm, rám 45,5x54,5 cm"
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 850 Kč