167. Čapek Josef (1887-1945)
Zimní radovánky - barevná litografie, signováno PD Josef Čapek, 1933 - 1935, zaskleno, tisková plocha 33 x 46 cm, rámováno
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč