1. Nokturno

Autor: Axel Wilhelm Nordgren
(1828 Stockholm, Švédsko - 1888 Düsseldorf, Německo)

signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu, oděrky na rámu, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně
Šířka: 115 cm, výška: 90 cm, rámování: 114 x 137 cm

Konec dražby: 17.12.2019 19:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 7 500 Kč