1. Pohled na pobřeží s rybáři

Autor: Axel Wilhelm Nordgren
(1828 Stockholm, Švédsko - 1888 Düsseldorf, Německo)

restaurováno, signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1856
Šířka: 77 cm, výška: 60 cm, rámování: 77 x 93,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.02.2022 20:02 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč