U chalupy XL formát
Autor: Axel Wilhelm Nordgren
(1828 Stockholm, Švédsko - 1888 Düsseldorf, Německo)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 132 cm, výška: 86 cm, rámování: 96 x 143 cm
Konec dražby: 07.11.2023 20:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč