269. Rozkvetlá louka
Autor: Jaroslav Melichárek
(1910 Uherské Hradiště - 1985 Uherské Hradiště)
signováno vpravo dole, rámováno v dobovém rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 25 cm, rámování: 37 x 44 cm
Konec dražby: 08.06.2020 22:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč