87. Bitva u Tábora
Autor: Břetislav Werner
(1911 Příbram - 1986 Karlovy Varxy)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 43 cm, výška: 25 cm, rámování: 51 x 68 cm
Konec dražby: 17.12.2019 20:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč