Hory
signováno a datováno vpravo dole
Technika: akvarel, datace: 1974
Šířka: 56 cm, výška: 37 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.04.2024 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč