168. iniciály T.F.
Cesta mezi kopci - akvarel na kartonu , signováno PD T. F., pasparta, zaskleno, rozměr malby 21 x 24 cm, rámováno
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 150 Kč