168. Krajina - P. Rosso
signováno vpravo dole, text na reversu, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 65 cm, rámování: 68 x 103 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 04.04.2022 20:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč