168. Mnich - dřevěná plastika 17./18. století
polychromovaná dřevěná plastika, Mnich, výška 140 cm, šířka 40-60 cm, poškozeno, povoleno k vývozu, vyjádření NPÚ: Postava světce v řeholním rouchu se škapulířem, jedná se o dominkána nebo karmelitána, střední Evropa 17.-18. století
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 31 000 Kč