11. Ženský akt
Autor: Jiří Winter Neprakta
(1924 Praha - 2011 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kresba
Šířka: 20 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 49,5 x 39,5
Konec dražby: 13.05.2024 20:03 SELČ
Zbývá: 9d 19h 45m 28s
Vyvolávací cena: 5 000 Kč