169. Arsen Ilčo *1958
akryl na plátně, sig. PD, datováno 2010, Sedící dívky, rozměr 119x84 cm, rámováno 122x87 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč