169. Intarzovaný obraz
oboustranná intarzie v rámu
Šířka: 41 cm, výška: 31 cm, rámování: 38 x 48 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.09.2022 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč