169. Kosatce
signováno Friedo vpravod dole, olištováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 43 cm, výška: 120 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 20.07.2021 22:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč