169. Muž v plamenech - dřevěná platika 1735-1770
dřevěná plastika Mužská hlava v plamenech, zlaceno, restaurováno, rozměr 45x30 cm, 18.století, povoleno k vývozu, vyjádření NPÚ: barokní dřevořezba z let 1735-1770
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 33 000 Kč