169. Novák Jaroslav (1904-1984)
Barevná litografie - litografie, na kartonu, signováno PD Jar. Nov., blondel rám, zaskleno, tisková plocha 30 x 40,5 cm, rámováno
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 100 Kč