Pole

Autor: Tomáš Šrámek
(1885 Nýřany - ?)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 46 cm, výška: 35 cm, rámování: 46 x 57 cm

Konec dražby: 10.02.2020 21:19 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč