4. Cesta v polích
Autor: Tomáš Šrámek
(1885 Nýřany - ?)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 19 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 38 x 35 cm
Konec dražby: 30.09.2020 20:04 SELČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 450 Kč