Žena v zelené košilce

Signováno nečitelně vlevo dole, malé oděrky na rámu, rámováno, na reversu štítek
Technika: olej na dřevě
Šířka: 12 cm, výška: 15 cm, rámování: 27 x 24 cm

Konec dražby: 09.12.2020 21:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč