169. Žena v zelené košilce
Signováno nečitelně vlevo dole, malé oděrky na rámu, rámováno, na reversu štítek
Technika: olej na dřevě
Šířka: 12 cm, výška: 15 cm, rámování: 27 x 24 cm
Konec dražby: 09.12.2020 21:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč