1698. Před chalupou
Autor: F Schmidt
signováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský název obrazu
Technika: olej na dřevě
Šířka: 25 cm, výška: 35 cm, rámování: 47 x 38 cm
Konec dražby: 10.02.2020 22:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč