461. Čtenářka v houpacím křesle
Autor: Jan Jáchym
(1874 Horažďovice (Klatovy), Česká republika (Czech Republic))
signováno vpravo dole, plátno protrženo, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 73 cm, výška: 100 cm, rámování: 110 x 84 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 28.05.2023 18:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč