Muž s kloboukem
Autor: Ctirad Stehlík
(1938 Praha - 2003 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie, datace: 1975
Šířka: 42 cm, výška: 28 cm, rámování: 46,5 x 60 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.12.2023 21:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč