Hradec nad Moravicí

Autor: Vladimír Neuwirt
(1945 Ostrava)

signováno vpravo dole
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 54 x 74 cm

Konec dražby: 08.06.2020 22:56 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč