17. Český malíř 20. století
olej na plátně, Říčka, nesignováno, rozměr 100x75 cm, rámováno v blondel rámu 118x97cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč