17. Eduard Vorlíček
K Opařanům - olej na kartonu v rámu, signováno PD Vorliček Eduard K Opařanům, rámováno
Konec dražby: 25.01.2016 20:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč