Esmond - Most v přírodě
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 20 cm, výška: 12,5 cm, rámování: 30 x 38
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.12.2023 20:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč