K. Wolfram - Vila u moře

Signováno vlevo dole, rámováno
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 48 x 58 cm

Konec dražby: 10.08.2021 20:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč